In English | Sisukaart | Täppisotsing
Avaleht
     >Avaleht 


Muusikakooli õpilaste Kevadkontsert

 Kooli  kevadkontsert


Kitarriansamblite konkurss-festival

30.03.2015

 28. märtsil toimus Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis kitarriansamblite konkurss-festival, kus kitarrikvintett koosseisus Richard Raun, Daniel Kõiv, Martin Poks, Uku Õunapuu ja Robin Brian Ott saavutas I KOHA, õp Peeter Ott.
ÕNNITLEME!

Parim noor instrumentalist 2015

16.03.2015

 13.-14. märts toimus Tartus vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist 2015", kus esinesid edukalt meie kooli õpilased:

FAGOTT
II vanuserühm
Marcus Mäeväli II KOHT õp Heiti Riismäe, kontsertmeister Maarja Vaitmaa

OBOE
III vanuserühm
Junianna Zatsarnaja I-II KOHT õp Tulike Loorits, kontsertmeister Ülle Ritsbek

FLÖÖT
II vanuserühm
Reelika Sepp DIPLOM õp Maie Maidre, kontsertmeister Mai Ots

KLARNET
I vanuserühm
Yaroslav Rozumni I KOHT õp Ivar Säde, kontsertmeister Mai Ots
Milena Skorodumova III KOHT õp Ivar Säde, kontsertmeister Mai Ots

II vanuserühm
Luisa Susanna Kütson I KOHT õp Ivar Säde, kontsertmeister Mai Ots
Meryly Uulits I KOHT õp Ivar Säde, kontsertmeister Mai Ots
Isabella Runge II KOHT õp Ivar Säde, kontsertmeister Mai Ots

METSASARV
I vanuserühm
Cedric Sebastian Mäeväli DIPLOM õp Marge Jegers, kontsertmeister Merle Neem

KLAVER
I vanuserühm
Darja Kisseljova I KOHT ja EMTA üliõpilaste preemia, õp Marina Sinkel
Ksenia Gretšiškina II KOHT õp Irena Truškina
Karl Joosep Onoper DIPLOM õp Maire Roovik

II vanuserühm
Nikita Fatejev III KOHT õp Irena Truškina
Brigitta Rebecca Kurg DIPLOM õp Kaja Frischer
Marta Pärn DIPLOM õp Marina Sinkel
Mari-Liina Ruusmaa DIPLOM õp Svetlana Jõgi

III vanuserühm
Susanna Liisa Onoper III KOHT õp Maire Roovik

ÕNNITLEME!
 

Klarnetiõpilaste konkurss

05.03.2015

 2.03 toimus Tallinna regiooni klarnetiõpilaste konkurss:
Tallinna Muusikakoolist esinesid edukalt:
I vanuserühm:
Yaroslav Rozumny - I KOHT õp Ivar Säde, kontsertmeister Mai Ots
Milena Skorodumova - II KOHT õp Ivar Säde, kontsertmeister Mai Ots

II vanuserühm
Isabella Runge - I KOHT õp Ivar Säde, kontsertmeister Mai Ots
Luisa Susanna Kütson - II KOHT õp Ivar Säde, kontsertmeister Mai Ots
Meryly Uulits - DIPLOM õp Ivar Säde, kontsertmeister Mai Ots
Aet Kubits - DIPLOM õp Ivar Säde, kontsertmeister Mai Ots
ÕNNITLEME!

Klaveriõpilaste konkurss

02.03.2015

1.03 toimus Tallinna regiooni klaveriõpilaste konkurss:
Tallinna Muusikakoolist esinesid edukalt:
I vanuserühm:
Darja Kisseljova - I KOHT õp Marina Sinkel
Karl Joosep Onoper  III KOHT õp Maire Roovik
Ksenia Gretšiškina III KOHT õp Irena Truškina

II vanuserühm:
Nikita Fatejev I KOHT õp Irena Truškina
Mari-Liina Ruusmaa II KOHT õp Svetlana Jõgi
Marta Pärn II KOHT õp Marina Sinkel
Brigitt Rebecca Kurg III KOHT õp Kaja Frischer
Ketly Iouriev DIPLOM õp Marika Vurma
Leo-Mattias Leete DIPLOM õp Marika Vurma
Luukas Luht DIPLOM õp Kaja Frischer

III vanuserühm:
Susanna Liisa Onoper III KOHT õp Maire Roovik
ÕNNITLEME!

Flöödiõpilaste konkurss

02.03.2015

28. 02 toimus Tallinna regiooni muusikakoolide flöödiõpilaste konkurss.
Tallinna Muusikakoolist esinesid edukalt:
I vanuserühm:
Katarina Ojari - II KOHT õp Eneli Hiiemaa, kontsertmeister Piret Randal
Hanna Grete Rebane  - III KOHT õp Eneli Hiiemaa, kontsertmeister Piret Randal

II vanuserühm:
Reelika Sepp - I KOHT õp Maie Maidre, kontsertmeister Mai Ots
ÕNNITLEME!

17.02.2015 Instrumentaalkontserdi konkurss

13.02.2015 Kooli riidehoiust.

09.01.2015 Lastevanemate koosolek

23.12.2014 Jõulutervitus

15.12.2014 Eesti kõla III


Arhiiv
  © 2010   Tallinna Muusikakool,  Narva mnt. 28,  10152 Tallinn       telefon: 6 485 819       e-post: info@mk.edu.ee