In English | Sisukaart | Täppisotsing
Avaleht
     >Avaleht 


Muusikakooli õpilaste Kevadkontsert

 Kooli  kevadkontsert


Rahvusvaheline akordionistide konkurss Soomes

22.04.2015

17.-19.04 toimus Soomes Kokkolas rahvusvaheline akordionistide konkurss "Minä soitan harmonikka 2015", kus meie koolist osalesid Annabel Võsa, Grete Kivi, Mia Lee Kähri, Carmen Linask, Olivia Anet Sõrmus ja Siim Veissmann.
Tulemused:
C-kategooria (sünd. 2004-2005)
Mia Lee Kähri III KOHT õp Aivi Tilk

D-kategooria (sünd. 2006-2007)
Annabel Võsa III KOHT õp Kristel Laas 
Grete Kivi III KOHT õp Kristel Laas
ÕNNITLEME!

Noor Muusik - Tallinn 2015

15.04.2015

 9.-13. aprill toimus rahvusvaheline pianistide, viiuldajate ja tšellistide konkurss Noor Muusik-Tallinn 2015, kus meie koolist osalesid tšelloõpilane Ekke Rainer Arndt õp Evi Olt, kontsertmeister Maarja Vaitmaa ja klaveriõpilane Nikita Fatejev, õp Irena Truškina.
Tulemused:
Klaver B
Nikita Fatejev DIPLOM õp Irena Truškina
ÕNNITLEME!

Tallinna Muusikakeskkool kutsub noori pianiste suvekooli 23.–26. augustini!

08.04.2015

Tallinna Muusikakeskkool kutsub noori pianiste suvekooli 23.–26. augustini.
Registreerimis- ja infolehed leiate alljärnevatelt linkidelt:

Infoleht

registreerumisleht õpilasele

registreerimisleht õpetajale 

Kitarriansamblite konkurss-festival

30.03.2015

 28. märtsil toimus Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis kitarriansamblite konkurss-festival, kus kitarrikvintett koosseisus Richard Raun, Daniel Kõiv, Martin Poks, Uku Õunapuu ja Robin Brian Ott saavutas I KOHA, õp Peeter Ott.
ÕNNITLEME!

Parim noor instrumentalist 2015

16.03.2015

 13.-14. märts toimus Tartus vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist 2015", kus esinesid edukalt meie kooli õpilased:

FAGOTT
II vanuserühm
Marcus Mäeväli II KOHT õp Heiti Riismäe, kontsertmeister Maarja Vaitmaa

OBOE
III vanuserühm
Junianna Zatsarnaja I-II KOHT õp Tulike Loorits, kontsertmeister Ülle Ritsbek

FLÖÖT
II vanuserühm
Reelika Sepp DIPLOM ja EMTA üliõpilaste preemia õp Maie Maidre, kontsertmeister Mai Ots

KLARNET
I vanuserühm
Yaroslav Rozumni I KOHT õp Ivar Säde, kontsertmeister Mai Ots
Milena Skorodumova III KOHT õp Ivar Säde, kontsertmeister Mai Ots

II vanuserühm
Luisa Susanna Kütson I KOHT õp Ivar Säde, kontsertmeister Mai Ots
Meryly Uulits I KOHT õp Ivar Säde, kontsertmeister Mai Ots
Isabella Runge II KOHT õp Ivar Säde, kontsertmeister Mai Ots

METSASARV
I vanuserühm
Cedric Sebastian Mäeväli DIPLOM õp Marge Jegers, kontsertmeister Merle Neem

KLAVER
I vanuserühm
Darja Kisseljova I KOHT ja EMTA üliõpilaste preemia, õp Marina Sinkel
Ksenia Gretšiškina II KOHT õp Irena Truškina
Karl Joosep Onoper DIPLOM õp Maire Roovik

II vanuserühm
Nikita Fatejev III KOHT õp Irena Truškina
Brigitta Rebecca Kurg DIPLOM õp Kaja Frischer
Marta Pärn DIPLOM õp Marina Sinkel
Mari-Liina Ruusmaa DIPLOM õp Svetlana Jõgi

III vanuserühm
Susanna Liisa Onoper III KOHT õp Maire Roovik

ÕNNITLEME!
 

05.03.2015 Klarnetiõpilaste konkurss

02.03.2015 Klaveriõpilaste konkurss

02.03.2015 Flöödiõpilaste konkurss

17.02.2015 Instrumentaalkontserdi konkurss

13.02.2015 Kooli riidehoiust.


Arhiiv
  © 2010   Tallinna Muusikakool,  Narva mnt. 28,  10152 Tallinn       telefon: 6 485 819       e-post: info@mk.edu.ee